Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Chcete Rafu, Fedexa alebo Noleho? Pripravte si milión (eur)(2/2015)

Nahliadnutie do praktík tenisových turnajov a požiadaviek hviezd. Presne to bez váhania ponúkol Francúz François Caujolle, organizátor ATP turnaja Marseille Open, ktorý sa začína 16. februára 2015. Šéf podujatia prezradil, koľko stojí prítomnosť najväčších tenisových hviezd, ak ich chce ponúknuť miestnym fanúšikom.

Marseille Open sa koná od roku 1993, patrí do kategórie ATP 250 Series a tento rok disponuje celkovou dotáciou 632 840 eur. V tohtoročnej edícii budú najvyššie nasadenými Stan Wawrinka a Milos Raonic. Ale z troch top hráčov Djokovič, Federer, Nadal nepríde ani jeden, hoci by mohli. Riaditeľ turnaja François Caujolle poodhalil, prečo tam nie je ani jeden z nich. Ono nestačí, aby mali mali títo hráči top podmienky na bývanie, prípravu či regeneráciu. Chce to niečo navyše. Štartovné.

dj„Boli časy, keď sme boli blízko k tomu, aby prišiel Roger Federer. No on chcel 75 000 eur. O pár rokov neskôr sme kontaktovali Rafaela Nadala, ktorý si vypýtal 300 000 eur. Následne sme si otestovali Novaka Djokoviča, ktorý by prijal iba 400 000 eur. No a v dnešnej dobe by ste nezískali ani jedného z nich za menej ako 1 milión eur,“ vysvetľoval pre ubitennis.com Caujolle, ktorý však optimizmus nestráca. „O rok sa pokúsime prilákať jedného z tejto trojice,“ dodal.

Ktovie, či však bude niekto z nich ochotný prísť, keďže šéf podujatia takto verejne odhalil cenu, za ktorú si môžete jedného z trojice na turnaj „kúpiť“. A možno mu dajú len prirážku a Marseille bude plesať...

Kondiční eso Marek Všetíček: Se Štěpánkem máme velké plány(1/2015)

vseticekSlavný, světový a výjimečný je kondiční trenér Marek Všetíček. Také skromný, mohl by se chlubit svými úspěchy, ale nedělá to. Své tři svěřence dostal na vrchol, do světové top desítky. Zná tajemství, jak rapidně prodloužit sportovní věk. Ostatně Radek Štěpánek je toho důkazem.

Stali se nerozlučnou dvojkou, vztah Marka Všetíčka a Radka Štěpánka je totiž více než profesionální. Spolupracují spolu už dvanáctým rokem a pořád mají spolu velké plány.

„Radek je typ, který si musel všechno odpracovat, vydřít a za to si ho vážím. Je opakem mého prvního svěřence Karla Nováčka, kterému se zranění vyhýbala. Radek zranění měl, těžká zranění i operace,“ chválí Všetíček.

Ze všech problémů se Štěpánek dokázal zvednout a ve velice brzkém čase se vrátit. A to i díky vám. Vnímáte to stejně?

Útoků na tenisty přibývá: Chcípni. Zlomím ti ruku!(8/2014)

New York (Od našeho zpravodaje) - Miláčkové davů, se kterými se chce kdekdo vyfotit a jejichž podpis má cenu pokladu? Ne vždycky se tak tenisté cítí. Úspěch budí závist. A co dovedou zhrzení sázkaři... Škoda, že ses nezabila na dálnici, napsal jeden Kláře Koukalové.

Byly doby, kdy Koukalová nerada otevírala textovky na mobilu. Bála se, jaká nechutnost na ni vyskočí. Lucii Šafářové v létě začaly chodit vulgární maily. Petře Kvitové po druhém wimbledonském triumfu muž ze Zlínska vyhrožoval telefonicky přes prezidentskou kancelář „újmou na životě i zdraví“.

Postrach sázkových kanceláří. Většinu zisku poberou géniové(7/2014)

Zúčastněné hráče nebo týmy mnohdy ani neznají a sportu ani nijak zvláště nefandí. Přesto z něj dokážou vyždímat milionové zisky. Quanti. Matematičtí géniové, kteří místo akciových nebo komoditních trhů zkoumají třeba kvalitu trávy ve Wimbledonu. Díky statistickým modelům získávají představu o pravděpodobnostech různých výsledků a tyto informace pak používají v boji s trhem, jehož sázky jsou obvykle naopak řízeny emocemi a fandícím srdcem sázkařů.

Daňové ráje nejen v tenisu(7/2014)

Kritika tenistky Petry Kvitové z útěku do Monaka před placením daní v Česku poslancem Stanislavem Humlem a jeho názor, že by kvůli tomu měla přijít o zdejší občanství, není vůči sportovcům, kteří žili nebo žijí v monackém daňovém ráji, ničím novým. A nemusí jít jen o Monako.

Townsendová musela hrát trojhru(7/2014)

trojhraDíra v pravidlech zavinila v americké WTT lize neuvěřitelnou situaci: TAYLOR TOWNSENDOVÁ (18) trefila při deblu spoluhráčku, způsobila jí otřes mozku a pak jí nezbylo než hrát sama proti dvěma!

Zámořská WTT (World Team Tennis) je pološílená soutěž: pestrobarevné kurty, cheerleaders… Pravý opak decentního a gentlemanského Wimbledonu. Co se tu ale odehrálo ve čtvrtek ve Washingtonu, to překonává vše, co tenis kdy zažil.

Kritizovat Kvitovou za to, že útočí? Nesmysl, říká Pála(6/2014)

Praha - "Obě jsme hrály skvěle, chybělo pár míčů." Tak zhodnotila Petra Kvitová svůj konec na letošním French Open. Česká jednička prohrála v dramatickém utkání s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou a mnozí fanoušci s jejím hodnocením nesouhlasili.

Tenistka z Fulneku sklidila kritiku za to, že opět sázela výhradně na svůj útočný riskantní tenis, který kromě mnoha vítězných míčů přináší také velké množství nevynucených chyb.

Lendl: Andy na mě byl milejší než děti. Prý tenisu nerozumím(6/2014)

Praha - Přečtěte si druhou část rozhovoru s Ivanem Lendlem. V té první mluvil například o své emigraci, o českém daviscupovém týmu nebo o tom, jak je nyní mnohem těžší vychovat tenisovou hvězdu.

Lendl přiznal, že ještě než si na Silvestra 2011 plácli s Andym Murrayem, měsíc si dávali schůzky, aby věděli, jestli bude mít jejich spolupráce vůbec smysl.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...