Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

McEnroe: Murray je na pokraji vyhoření, měl by si dát pauzu(11/2014)

Londýn (Od našeho zpravodaje) - Na poslední chvíli se tenista Andy Murray zvládl kvalifikovat na Turnaj mistrů, na samotném klání však nezářil. Prohrál s Nišikorim, dostal výprask od Federera a nepostoupil do semifinále, čímž zarmoutil londýnské publikum. Bývalá světová jednička John McEnroe si myslí, že ho náročný program posledních týdnů zmohl: „Je na pokraji vyhoření,“ řekl.

Info

24/7/2014
Murrayho oblíbený song? »Let It Be«!
 
 Skot v chatu s fanoušky označil slavný hit legendárních Beatles za svoji nejoblíbenější píseň. Ve vtipném rozhovoru reagoval typicky britsky i na otázku: Jedna věc v bagu, bez níž se neobejdete? „Rakety.“ 
 
 

Murrayho kondiční trenér obdivuje Skotovu rychlost

"Andy je fenomenální sportovec. Jeho časy běhu na krátkou vzdálenost odpovídají 10 metrům za sekundu. Během prvních dvou až tří vteřin se tak dokáže pohybovat stejně rychle jako Usain Bolt, což mu na kurtu pomůže především při dobíhání 'kraťasů'," vychvaluje rychlost olympijského vítěze z Londýna a šampiona US Open jeho kondiční trenér Jez Green.

Tenista Murray si na titul Sir musí počkat, bydlet může jako král1/2013)

CromlixHousetop 1

Do dražby o Cromlix House Hotel, který má čtrnáct pokojů, se zapojili tři zájemci. Nakonec se stal ale vlastníkem luxusní stavby skotský tenista, který vyhrál loni olympiádu v Londýně a US Open. Součástí jeho nového panství jsou čtyři jezera a na pozemku najdete i dva minerální prameny.

„Andy ví, že si vybral skvělé místo. Každý, kdo někdy zavítal do Dunblane, tak chtěl slavit svatbu, nějaké výročí či narozeniny právě v Cromlix,“ uvedl dobře informovaný zdroj.

„Nikdo ale neví, co chce s hotelem dělat. Každopádně je to jen deset minut vrtulníkem z Gleneagles, to by se mohlo hodit hvězdám při Ryder Cupu v roce 2014,“ dodává.

„Na druhou stranu, je možné, že Andy si z hotelu udělá svůj soukromý dům a bude mít jednou luxusní základnu ve Skotsku, až skončí s tenisem.“

Sám Murray řekl, že by považoval za čest, kdyby dostal titul Sir a zařadil se třeba po bok manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona.

„Musíte být dobrý hodně dlouho, ať si takový titul zasloužíte. Musím makat a vyhrávat dál, pak třeba bude šance, že ten titul dostanu,“ konstatoval tenista.

„Lidé kolem mě se budou chovat stejně. Stejně bych nechtěl, aby mi přátelé a rodina říkali Sire,“ dodal s úsměvem Skot, jenž se připravuje na první grandslamový turnaj sezony Australian Open.

Tam by chtěl uspět. „Dvakrát jsem byl ve finále, ale nikdy jsem neudělal ten poslední krok. Jsem připravený ho ale tentokrát udělat.“

Z Lendla je britský psycholog. Cíl: vyléčit tenisové trauma(1/2012)

murray lendl 

Projekt "Ivan Lendl" začíná pro britského tenistu Andyho Murrayho skvěle - pod novým trenérem vyhrál první turnaj sezony v australském Brisbane. Česko-americká legenda má však mnohem těžší úkol: připravit Murrayho tak, aby po osmdesáti letech konečně přinesl Británii grandslamový titul.

 To spojení Británii baví. Andy Murray vtipkuje s Lendlem a společně se smějí na kamery, oba pak potvrzují, že mají stejný smysl pro humor a že si skvěle rozumějí od začátku své spolupráce, která začala před několika dny.

 A ještě něco mají společné - trauma z grandslamu. Lendl nevyhrál své první čtyři finálové zápasy kariéry a začalo se mluvit o grandslamovém prokletí. Murray je na tom stejně.  Za poslední dva roky byl třikrát ve finále grandslamu, ale ani jednou neodešel jako vítěz.

 Možná i proto, že ho při těchto zápasech nadšeně sleduje celá Británie. Je to podobné jako ve fotbale - i tenis odjakživa koluje v britské krvi, ale ani na kurtech dlouhodobě nepřicházejí velké úspěchy. Tlak na Murrayho, čtvrtého hráče světa, je neskutečně obrovský.

 I proto přichází Ivan Lendl. Vlastně - hlavně proto. "Není tu proto, aby měnil Andyho hru. Není tu proto, aby ho učil hrát tenis. Je tu proto, aby s ním diskutoval, podporoval ho, říkal mu věci, které pomohou jeho psychice. Je tu proto, aby z něj udělal vítěze," popsal listu Daily Mail Lendlův manažer Jerry Solomon. "Když Ivan prohrál v roce 1984 finále French Open s Johnem McEnroem, najal si za trenéra Tonyho Roache. A společně si pak podmanili tenisový svět. Roach neměnil Lendlovu hru, měnil jeho hlavu. A to teď chce Ivan udělat s Murraym."

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...