Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Berdych je na kurtu suchar, ale píše nejvtipnější glosy, ocenil Čecha americký server(11/2013)

Na konci tenisové sezóny je čas na bilancování a ocenění. Tomáš Berdych sice podruhé za sebou dobyl Davisův pohár, ale žádné významnější individuální ceny se na mezinárodní scéně nedočkal. Tennis.com však na českého ranaře nezapomněl.

„Tenhle Čech bývá často obviňován z nedostatku sportovního ducha na kurtech, ale své celkově stoické a chladné chování během zápasu napravuje velmi poutavými a výtečně formulovanými tweety," pochvaluje server Berdychovy glosy na sociální síti Twitter.

 

S Djokovičem si chtěl zatančit

 Do kontrastu s aktuálně sedmým hráčem světa dává na tomto poli jiné hvězdy jako Djokoviče, Nadala či Šarapovovou. „Šarapovová je sice výstřední, ale její tweety se spíše stáčí k tomu, co si vzít na sebe. Nadal a Djokovič? Ti produkují jen PR sdělení. Vtipný je Andy Murray, ale na Twitteru prostě nikdo na Berdycha nemá," pokračuje tennis.com.

Server v této souvislosti připomíná poslední Berdychovu akci na zmíněné sociální síti, která se dostala do médií. A to komentář k neúčasti Novaka Djokoviče na závěrečné večeři po porážce Srbska ve finále Davis Cupu od České republiky.

„Přijel jsem na daviscupovou večeři a Djoko tady stále není. Že by pořád zůstával v garáži?" napsal Berdych v narážce na slova Radka Štěpánka k absenci Djokoviče v klíčové sobotní čtyřhře, kterou český reprezentant přirovnal k ferrari zanechanému v garáži, což vyvolalo ostrou kritiku srbského kapitána Obradoviče směrem ke Štěpánkovi.

Berdych jen upozornil na Djokovičovu absenci, nijak ji nekritizoval, přesto to od některých fanoušků za svá slova schytal. Rodák z Valašského Meziříčí svůj příspěvek následně smazal s odůvodněním: „Proč jsem to smazal? Chtěl jsem si dnes s Djokym zatančit. Jsem smutný, že tu není."

                                                                     roj, Sport.cz

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...