Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Raonic objevil lásku k tenisu na táboře(11/2014)

Narodil se sice v bývalé Jugoslávii, už dlouho ale hrdě reprezentuje Kanadu. V jejích barvách také dobývá tenisový svět. Třiadvacetiletý MILOS RAONIC si minulý týden přijel do Paříže pro letenku do Londýna, která by znamenala jeho premiérovou účast na Turnaji mistrů, a díky finálové účasti si svoji »trofej« také vybojoval.Na francouzském podniku kategorie Masters vyřadil postupně Socka, Aguta, Federera (poprvé v životě) i Berdycha. Padl až ve finále s Novakem Djokovičem (2:6, 3:6), který jako jediný bravurně eliminoval soupeřovu největší zbraň – servis.Jinak Raonicovo dělové podání tradičně budilo respekt. Vždyť nedávno ho obdivoval i slavný John McEnroe, který jeho um zařadil hned za hvězdné trio Sampras, Ivaniševič a Becker. „Srovnání s ním snesou ze současné špičky asi jen Isner s Karlovičem,“ uvedl pochvalně Američan.Přitom s tenisem začal rodák z černohorské Podgorice až v osmi letech, kdy si jeho dovedností všiml trenér na letním táboře. „Řekl mi, abych se tohoto sportu nevzdával,“ vzpomínal svěřenec Chorvata Ljubičiče.Nechybělo mu odhodlání, snaha a hlavně nadšení. Brzy tak našel podporu i v rodině. Vášnivý fanoušek fotbalistů Barcelony a basketbalistů Toronta Raptors teď patří mezi hlavní postavy nastupující generace, která by měla brzy převzít štafetu od tenisových dinosaurů.Zkušeností k nezaplacení bude pro šestinásobného vítěze podniků na okruhu ATP i vrchol sezony – Turnaj mistrů. „Asi tam nebudu hrát od prvního zápasu svůj nejlepší tenis, ale budu muset najít řešení, jak toho co nejrychleji dosáhnout,“ dodal osmý hráč žebříčku.Pro mladé Kanaďany je Objev roku na ATP 2011 vzorem. dokonce už má i vlastní písničku, kterou mu v rámci školního projektu složili jeho fanoušci. „Je to docela milé,“ hodnotil Raonic opatrně dílko dvou mladíků.

Raonic nejlepším sportovcem Kanady. Může vyhrát grandslam, říká o něm Nestor(12/2012)

"Chci v Kanadě něco změnit. Máme tu skvělou hokejovou kulturu a nemyslím si, že v tenisu by to mělo být jiné. Chci tenis dostat více do podvědomí lidí a nejlepším způsobem jsou moje úspěchy," řekl Milos Raonic.

Jednadvacetiletý Kanaďan, rodák z Černé Hory, letos v úvodu sezony vyhrál turnaje v indické Čennaí a v americkém San Jose. Na velkých turnajích se ale zatím výrazně neprosadil; na Masters 1000 byl nejdál v Cincinnati, kde došel do čtvrtfinále, a na grandslamech vyrovnal své maximum 4. kolem na US Open.

Jeho zkušenější krajan Daniel Nestor ovšem prohlásil, že Raonic jednou může vyhrát grandslamový turnaj. "V minulosti jsme tu neměli žádné hvězdy. Vždycky jsem byl ohromený tím, jak je (Raonic) na svůj věk vyzrálý. V už tak mladém věku dělá správná rozhodnutí. Nehraje si na žádnou hvězdu," řekl vítěz 80 turnajů ATP ve čtyřhře a dodal: "Myslím, že v blízké budoucnosti může vyhrát grandslam."
raonic

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...