Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Fotbalový brankář Blažek fandil při Davis Cupu bratranci Štěpánkovi(11/2013)

radek-stepanek19178 img 4470

V dětství se nejčastěji potkávali o vánočních svátcích, při návštěvě babičky. "On vyrůstal v Přerově a v Karviné, já byl buď v Brně, nebo v Praze. Takže mezi námi byla trochu větší vzdálenost," vzpomíná fotbalista Jaromír Blažek na svého bratrance, tenistu Radka Štěpánka.

I dnes jsou oba příbuzní - kteří jsou shodně špičkovými sportovci - v kontaktu spíše po telefonu. "Občas si voláme. A když už se vidíme, tak jednou dvakrát do roka," upřesňuje Blažek.

Ten bude mít nyní ke kontaktu dobrý důvod. Bratranci z otcovi strany může poblahopřát k obrovskému úspěchu: obhajobě vítězství v prestižním Davis Cupu. "Zatím jsem mu nevolal. A myslím, že to ještě nechám chvíli být. Teď toho má určitě dost," usmívá se Blažek. "Ale v prosinci budu mít dovolenou, tak se určitě spojíme," připomíná blížící se konec fotbalového podzimu.

Zatímco letos sledoval finále Davis Cupu proti Srbsku jen v televizi, před rokem se byl podívat přímo v pražské O2 areně. "Loni jsem byl naživo, měl jsem od Radka lístky. Kvůli tréninku jsem nestihl jen páteční program, ale na sobotní čtyřhře a nedělním rozhodujícím dnu jsem nechyběl," vzpomíná.

Tenista Štěpánek: Sbírám hodinky! Teď nosí s diamanty za 200 000 Kč!

Propadl tenisu, miluje manželku Nicole, ale Radek Štěpánek (34) má ještě jednu lásku. „Zbožňuju hodinky!“ prozradil. Na rukou se mu zrovna blýskají chronometry od sponzora osázené diamanty za 200 tisíc korun. A teď se z téhož typu vyrábí limitovaná edice 50 kusů připomínající triumf v Davis Cupu. „Bude tam vyryt pohár a můj podpis,“ řekl Štěpánek.  
Doma má desatery cenné kusy, některé z nich v sejfu. „Jsou buď za zásluhy, nebo ke speciální příležitosti, jako byla třeba svatba. Nejdražší jsou ty, které jsem si pořídil za postup do světové desítky. Za kolik? Neřeknu, ale fakt drahý,“ ušklíbl se. Manželka s ním prý mánii do hodinek nesdílí. „Nicole má jiný vášně,“ usmál se.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...