Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Kotyza o krizi Kvitové: Ztrácela hlavu. Kdyby dál hrála blbě, šel bych (11/2014)

kvit kotyzCesta do hloubi koučovy duše. Unikátní rozhovor s Davidem Kotyzou o tenistce Petře Kvitové, její „zabijácké zóně“, vztahu s Radkem Štěpánkem a slibu, že vyhraje Wimbledon. O mozku a tabletech na kurtu, jízdě na dvojbobu nebo esech v šuplíku. Ještě nikdy trenér o své slavné svěřence nevyprávěl tak obsáhle a otevřeně.

Kvitová před rušným US Open: New Haven je bonus, který jsem potřebovala(8/2014)

kvNew Haven/Praha- Pro Petru Kvitovou je turnaj v New Havenu místem zaslíbeným. V sobotu tam získala titul podruhé za uplynulé tři roky, ale to hlavní teprve přijde. Americká mise je především o hlučném US Open, pro Kvitovou nejhorším grandslamu, na kterém by chtěla jednou prorazit.
Petra Kvitová s trofejí z New Havenu

"Z vítězství v New Havenu mám radost, vyhrála jsem letos po Wimbledonu druhý titul, ale uvědomuju si, že to, oč tady kráčí, je přede mnou," řekla Kvitová. "Jela jsem do Ameriky kvůli US Open. Jsem ráda, že jsem odehrála zápasy, co jsem potřebovala, tohle mi doufám pomůže."

Čtyřiadvacetiletá Kvitová neztratila ve čtyřech zápasech v New Havenu ani set a získala třináctý vavřín v kariéře na okruhu WTA. "Moc nehraju na šťastný a nešťastný čísla. Jsem hlavně ráda, že jsem po ne úplně dobrých turnajích v Montrealu a Cincinnati zabrala, hrála dobře, což je největší bonus," vyzdvihla.

Jsem zklamaná z toho, jak jsem hrála, přiznala po prohře se Svitolinovou Kvitová(8/2014)

Petře Kvitové se po wimbledonském triumfu stejně jako před třemi lety nedaří. Týden po nezdaru v Montrealu vypadla dokonce už po svém úvodním vystoupení v Cincinnati, kde před dvěma dny prohrála s devatenáctiletou Ukrajinkou Svitolinovou. Jsem zklamaná z toho, jak jsem hrála, dělala jsem zbytečné chyby, zlobila se na sebe před novináři Kvitová.

Kvitová prchá do Monaka, 61 milonů z Wimbledonu nechce danit doma(7/2014)

203-img-kvitovaPlatila, kam se podívala. Tenistka Petra Kvitová (24) vydělává desítky milionů korun. Platby státu jí peníze krátily. Proto prchla do daňového ráje v Monaku!

Vítězstvím ve Wimbledonu česká hvězda získala rekordní odměnu 60 milionů korun. Přesto o půlku přišla, protože v Anglii se polovina z příjmu hned daní.

„Všude na turnajích se to daní jinak. Někde dostanete peníze na ruku a zdaňte si to, jak chcete. Jinde to už zdaní, což je příklad Anglie. Tam daní i marketingové peníze,“ prozradil zdroj blízký českým tenistům.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...