Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Kráska Ivanovičová chce na vrchol.(1/2012)

Ana-Ivanovic-Wallpapers-HD

Kráska Ivanovičová chce na vrchol. Pomůže jí radikální zhubnutí?

Srbská tenistka Anna Ivanovičová by se ráda vrátila zpět do elitní desítky, pomoct jí má tvrdý trénink i snížená váha

Petra Kvitová to nebude mít v boji o post světové jedničky v nadcházející tenisové sezóně vůbec snadné. Na útok na čelní pozice se chystá i momentálně dvaadvacátá Ana Ivanovičová. Že je až ve třetí desítce? Přesto představuje velkou konkurenci. Srbská tenistka totiž v roce 2008 ve svých dvaceti letech světovou jedničkou už byla. Teď se jí chce stát znovu. Silnější, sebevědomější – a také štíhlejší než dříve.

Srbská tenistka Ana Ivanovičová vyhrála v roce 2008 French Open a stala se královnou bílého sportu. Jenže v následujících třech sezónách se jí nedařilo, předloni se dokonce propadla až do šesté desítky žebříčku WTA. A tak není divu, že poslední dobou k sobě přitahuje pozornost více než svými výkony nápadným úbytkem váhy.

Urostlá, 186 centimetrů vysoká hráčka přitom v minulých letech nadváhou rozhodně netrpěla.

Po nevyvedených sezónách a opakovaných výměnách trenéra se ale po loňském Wimbledonu rozhodla pro spolupráci s anglickým koučem Nigelem Searsem. A také pro snížení váhy. To by jí společně s tvrdým tréninkem mělo zajistit větší sílu a rychlost na kurtu.

Svým hubnutím ale čtyřiadvacetiletá hráčka vyplašila některé tenisové fanoušky, mezi nimiž se její štíhlá postava stala často probíraným tématem.

„Tohle prostě není její přirozená váha, tohle je vynucená váha,“ obává se o zdraví tenistky jeden z jejích příznivců v internetové diskusi.

Další mu však odporuje tím, že tenistka sice nějaká kila ztratila, nabrala ale svaly. „Vypadá teď jako jedna z modelek Victoria's Secret,“ tvrdí třetí diskutující.

Kdyby pověsila tenis na hřebík, mohla by se Ana Ivanovičová opravdu věnovat kariéře modelky. Potenciál rozhodně má: v roce 2005 a v následujících čtyřech letech ji server TennisReporters.net vyhlásil nejpřitažlivější tenistkou roku a v roce 2009 se dostala mezi stovku nejvíce sexy žen světa podle časopisu FHM.

Ivanovičová sama však touží mnohem více po oceněních tenisových. „Fotografování a móda jsou zábavné, ale rozhodně nejsou mojí prioritou. Pokud nehraji dobře, cítím, že si nezasloužím být na očích veřejnosti,“ tvrdí.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...