Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Tenistka Melzerová-Benešová ukončila kariéru(8/2014)

benesovaIveta Melzerová-Benešová ukončila kariéru. Jednatřicetiletá vítězka Wimbledonu ve smíšené čtyřhře z roku 2011, kterou v poslední době sužovaly potíže s ramenem, to oznámila na svém facebookovém profilu. Bývalá 25. hráčka světového žebříčku kvůli zranění nehrála rok a půl. Letos na jaře se na kurty vrátila, na žádném z pěti turnajů však nevyhrála ani jeden zápas - jejím posledním turnajem byl pařížský antukový grandslam Roland Garros.

 

"Moje dráha profesionální tenistky skončila. Nebylo to snadné rozhodnutí, protože tenis byl mým životem od dětství," napsala mostecká rodačka. "Ale teď cítím, že je ten správný čas. Pořád mě trápí problémy s ramenem, navíc po tolika letech na okruhu je už těžké mít tenis stále na prvním místě," dodala.

Manželka rakouského tenisty Jürgena Melzera, s nímž dosáhla v roce 2011 ve wimbledonském mixu životního úspěchu, pomohla v letech 2011 a 2012 českému týmu k dvěma triumfům ve Fed Cupu. Na okruhu WTA vyhrála dva turnaje ve dvouhře, z deblu má 14 titulů. Jejím žebříčkovým maximem ve dvouhře je 25. místo, v deblu byla už i v Top 20 - na 17. příčce.

"Nikdy bych neřekla, že to všechno uteče tak moc rychle. Připadá mi to jako včera, co mě otec poprvé přivedl na kurty a já poprvé vzala raketu do roky. Bylo mi tehdy sedm let a hrozně mě to bavilo. Vzpomínám si na první body, které jsem uhrála, a na cíle, kterých jsem chtěla dosáhnout. Střídaly se krásné chvíle s těmi horšími, ale to k tomu patří. Udělala jsem možná nějaké věci špatně, ale nelituju ničeho, co jsem udělala, protože všechno zlé je k něčemu dobré. Chyby byly součástí zlepšení, získání zkušeností, stala jsem se díky nim silnějším a odvážnějším člověkem. Dnes mohu říct, že jsem si svou kariéru užila se všemi vzestupy i pády," napsala na sociální síti jednatřicetiletá Melzerová.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...