Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Dateová: O konci nepřemýšlím, hrát můžu třeba do padesáti(1/2012)

kimiko-date-krumm 

Dateová: O konci nepřemýšlím, hrát můžu třeba do padesáti
"Babička" mezi tenistkami Japonka Kimiko Dateová-Krummová ani po dalším nezdaru nehodlá skončit. V 41 letech suverénně nejstarší účastnice Australian Open počtvrté za sebou vypadla v prvním kole. Na důchod však ještě nemyslí a možná prý bude hrát až do padesáti.

"I když jsem prohrála, pořád se přišlo podívat hodně lidí. A tenis mě pořád baví. Až to tak nebude, skončím," prohlásila Dateová-Krummová, která hrála grandslamový turnaj v Melbourne Parku poprvé v roce 1990, tedy v době, kdy současné královny Petra Kvitová či dánská světová jednička Caroline Wozniacká ještě nebyly na světě.

Po sezoně 1997 se Japonka z tenisové scény stáhla, ale o dvanáct let později ohlásila návrat. Na grandslamech však od té doby nedošla bývalá semifinalistka dál než do druhého kola, na Australian Open si zahrála poslední čtyři roky vždy jen jednou. Dnes ji poslala domů Řekyně Eleni Daniiliduová po vítězství 6-3 6-2.

Dateová-Krummová je vdaná za německého automobilového jezdce Michaela Krumma, který závodí v Dubaji. Celý rok se prakticky nevidí, ale protože je sportovec, prý má pro její život pochopení. V poslední době japonská veteránka objíždí turnaje ITF, kde sbírá body pro účast na grandslamech, aby nemusela hrát vyčerpávající kvalifikace.

"Tři zápasy za sebou a hned první kolo, to bych už nevydržela," přiznala bývalá čtvrtá tenistka světa po zápase s Daniiliduovou, když si v australském vedru ledovala obě nohy. "Po sezoně uvidím, jestli budu pokračovat. Jednou určitě skončím, ale možná budu hrát do pětačtyřiceti nebo i padesáti, co já vím," uzavřela.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...