Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Comeback Melzerové možná brzy zase skončí. Svět se nezboří, říká(5/2014)

benesova

Kdysi byla 25. na světě, nyní je na 786. místě. Díky chráněnému žebříčku může nastoupit ještě na třech turnajích – ale po nich možná kariéru ukončí. "Už nemám energii začínat od nuly," přiznala 31letá tenistka, jejímž manželem je Rakušan Jürgen Melzer, někdejší světová osmička.

 

Skutečně byste krátce po comebacku zase skončila?
Kdyby mi bylo 20, 25 let, tak mám větší hlad. Ale teď ne. Kariéra byla dlouhá a život už vidím trochu jinak. Tenis už pro mě není priorita.

Jürgen mě chce učit lyžovat, děsí se tenistka Benešová(1/2012)

Jürgen mě chce učit lyžovat, děsí se tenistka Benešová
Karel Knap 17. ledna 2012 11:15
Melbourne (Od zvláštního zpravodaje MF DNES) - Loni spolu ve smíšené čtyřhře vyhráli Wimbledon a teď je z nich pár. Česká tenistka Iveta Benešová a Rakušan Jürgen Melzer. Ona včera v Melbourne postoupila do 2. kola Australian Open, on podlehl Chorvatu Karlovičovi. "Aspoň bude mít víc času na mixa," řekla se smíchem 28letá Benešová.
 Po loňském triumfu ve Wimbledonu bylo objetí Jürgena Melzera a Ivety Benešové ještě pouze přátelské, dnes je z nich pár. 

Platí o ní to, co o většině sportovkyň: štěstí a pohoda v soukromí jí výrazně pomáhají i v její profesi. "Cítím se uvolněně, v klidu. Zvlášť tyhle společné turnaje mi vyhovují," tvrdí. "Občas od něj dostanu dobrou radu. Chlapi přece jen mají víc zkušeností a taky promyšlenější pohled na tenis."

Loni v červnu ještě Melzer dorazil do Wimbledonu s jinou přítelkyní. Při tažení za titulem se však začal pomalu sbližovat se svou českou parťačkou. "Víc jsme se poznali, stali se z nás kamarádi a pak to postoupilo ještě dál... Nejdřív na mě působil jako studenej čumák, ale teď se mi na něm líbí jeho humor."

Benešová provázela Melzera na listopadovém Turnaji mistrů do Londýna, kam se Rakušan kvalifikoval v deblu. Následně spolu vyrazili na desetidenní dovolenou na Maledivy. "Krása!" říká Benešová. "Akorát nám to moc rychle uteklo."

Nového partnera i jeho kamaráda Petzschnera pak coby zahraniční posily angažovala do týmu ČLTK, který v prosinci postoupil až do finále české extraligy. "Bez nich bychom asi tak daleko nedošli," tvrdí Benešová. "Však mě taky na Štvanici pochválili. A kluci byli nadšení z naší party. Říkali, že by si to za rok mohli zopakovat."

Dřív ji nenapadlo, že by chodila s tenistou. Nyní si však rozhodně nestěžuje. Ti dva se baví anglicky, i když... "Já se němčinu učila asi pět let ve škole. Bohužel si skoro nic nepamatuju, za což se stydím," říká Benešová. Její vztah možná brzy čeká zásadní test: "Jürgen mě chce učit lyžovat. Přitom já na lyžích ještě v životě nestála!"

ibjm 

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...