Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Zařizování letenek,ubytování na turnajích atd.-rozhovor s A.Hlaváčkovou 2/2013

Kdy jste se dozvěděla, že budete moci hrát v Dauhá?
V neděli v Paříži. Byla jsem hrozně ráda, na druhou stranu to ale znamenalo veliký zásah do mého dalšího programu. Předpokládala jsem, že po Fed Cupu poletím až do Memphisu a strávím doma pár dní, ale samozřejmě možnost letět do Dauhá jsem nemohla odmítnout.

V Kataru platí vízová povinnost. Jak se tyto záležitosti řeší?
V pondělí jsem měla vízum vyřízeno, hodně v tom pomáhají pořadatelé turnaje. Je to tak prakticky všude. Pozitivní roli při získávání víz hraje i Český tenisový svaz, který se snaží tenistům aspoň tak občas pomoci. Zbytek už si hráč obstarává sám.

Staráte se i o přebukování letenek? To musí být obrovsky složité.
Řada českých tenistek využívá služeb cestovního agenta pana Vavrečky. Tím, že jsem se dostala do Dauhá, se měnila letenka do Memphisu, navíc není jasné, kdy z Kataru budu moci letět do USA. Je to komplikované, měla už jsem zajištěné lety až do Indian Wells, tak se to celé muselo měnit. Ve středu jsem ale měla potvrzené letenky i vytištěná víza, vše klaplo.

Ubytování zajištuje pořadatel turnaje?
Ano, většinou to tak je. Je pak otázkou, zda je ještě oficiální hotel volný. Já jsem měla štěstí, že do Dauhá letí i Lucka Šafářová. Jsme velké kámošky, takže budeme společně na pokoji a zahrajeme si spolu i čtyřhru. Určitě si to tam parádně užijeme. (směje se)

Budete pryč z domova pěkných pár týdnů. Jak probíhalo balení věcí?
To byla asi ta nejhorší věc! V neděli jsem přiletěla z Paříže a v pondělí se už musela hlásit zase v Ostravě. Balila jsem do čtyř do rána v podstatě na dva měsíce dopředu... Někdo by to asi do kufrů naházel bez ladu a skladu, ale s mými ultraprecizními zvyky je to docela složité. (směje se) A tak jsem prala, sušila věci a některé ještě balila v pondělí vlhké. Ale snad mám všechno. (směje se)

Prý jste musela měnit i některé nasmlouvané věci?
Měla jsem vystoupit v jedné televizní show, což bohužel nestíhám. Hlavně jsem ale musela zrušit návštěvu své kadeřnice, a to jsem nesla těžce... (směje se) Budu to muset zvládnout někde cestou.

Takže jaký budete mít další program?
Po Fed Cupu letím do Dauhá, odtud už i s trenérem Tomášem Peterou do Memphisu a pak na Floridu. Tam budu bydlet v domě s přítelem, v klidu bude taky čas na trénink a snad se dostanu i k mému oblíbenému surfování. Následovat bude turnaj v Indian Wells a pak v Miami. Pak se uvidí, co bude dál.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...