Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/14804/virtual/www/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://tennisbet.czimages/stories/2012/duben/Belinda Benčič.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/14804/virtual/www/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Belinda Benčič-Ve stopách Hingisové?(4/2012)

Belinda BenčičIvan Benčič ten příměr neslyší rád, ve švýcarských novinách ho četl mnohokrát. Nesrovnávat jeho dceru Belindu (15) s Martinou Hingisovou je ale po čertech těžké. Proč? Rodiče vycházející hvězdičky jsou Slováci žijící ve Švýcarsku, Belinda trénuje v akademii Martininy maminky Melanie, má talent i první úspěchy, podobnou techniku i hru, ráda jezdí na koni a nadto je stejně bezprostřední jako nedávná světová jednička. Otázka zní, jestli i pointa bude podobná.

Ivan Benčič, jehož rodiče emigrovali v osmašedesátém do Švýcarska (tehdy mu bylo pět let), hrál stejně jako tatínek, spoluhráč Golonky a Dzurilly v bratislavském Slovanu, lední hokej. A jak známo, hokejisté tenis milují. Když se pak u Benčičů narodila dcera, koupil jí otec raketu.

„Syn by dostal hokejku, což se taky po narození mladšího Briana stalo. Ale dcera? Martina Hingisová navíc tehdy vyhrála první grandslamy, to bylo taky inspirující. Když jsem začal Belindě před garáží házet míček, ještě jí nebyly ani tři roky,“ vzpomíná Ivan Benčič.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...