Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Zakopalová pod novým koučem září. "Elitní dvacítka není daleko" (1/2013)

zakopalovaPod vedením nového trenéra a se zlepšeným podáním začala tenistka Klára Zakopalová novou sezonu téměř na jedničku. Na turnaji v čínském Šen-čenu prohrála až ve finále s favoritkou Li Na. V žebříčku se tak poprvé v kariéře dostane na 23. místo, ale doufá, že zamíří ještě výše.

"S posunem v žebříčku jsem spokojená, překonala jsem po tolika letech své maximum a z toho jsem šťastná," řekla Zakopalová, která byla dosud nejlépe sedmadvacátá již skoro před sedmi lety. "Nicméně já mám v sobě svůj cíl, o kterém ovšem nechci mluvit, ale ještě tam pořád nejsem," doplnila tenistka.

Před sezonou uvedla, že elitní dvacítka není nereálná. "Není daleko," zasmála se při telefonickém rozhovoru z Šen-čenu. Pokud přidá porci bodů na turnaji v Hobartu a následně na grandslamovém Australian Open, mohla by to dokázat, protože loni ve stejné části roku třikrát prohrála v prvních kolech. "Teď je ta šance velká," přitakala.

V Šen-čenu mohla ukončit skoro osmileté čekání na turnajový titul. Jediné dva vavříny na okruhu WTA získala třicetiletá Češka ve dvouhře v roce 2005. "O tom jsem vůbec nepřemýšlela. Vždycky záleží na tom, proti komu hrajete, a Li Na je zkušená, takže to bylo dost těžký," řekla po těsné prohře 3:6, 6:1 a 5:7. "Nemyslela jsem na to, že hraju finále, a nebyla ani nervózní. Brala jsem to jako každý zápas."

Zakopalová: Pokud není český tenista v nejlepší desítce světa, firmy nezajímá(6/2012)

Česká tenistka Klára Zakopalová bude v pondělí v novém žebříčku WTA na 35. místě. Minulý týden skončila na French Open až v osmifinále na raketě vítězky celého turnaje Marie Šarapovové. Zakopalovou i další čeká přechod z antuky na trávu. Jak je na něj připravena a co všechno ovlivňuje její výkon?

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...