Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Li Na Poses In New Tiffany & Co. Ad(5/2014)

li na1li na 2

Li Na is one of three notable Chinese women to be a part of the new Tiffany & Co. Tiffany Keys campaign. The brand chose three women who have been “lost, confused and didn’t know the way,” but used “courage and tenacity to open the door to the future” and achieve success in their respective fields. Well, I guess that’s Li Na in a nutshell.

In the ads, Li Na is wearing the Tiffany Keys petal key pendant in platinum with diamonds.

Na Li změnila trenéra. Povede ji bývalý kouč Heninové (8/2012)

Nejlepší čínská tenistka Na Li začala spolupracovat s koučem Carlosem Rodriguezem, pod jehož vedením získala Justine Heninová sedm grandslamových titulů. Loňskou vítězku Roland Garros a aktuální devátou hráčku světového žebříčku dosud po většinu její kariéry vedl manžel.


"Po Wimbledonu jsem napsala SMS svému agentovi: 'Potřebuju najít nového kouče.' Manžel odvádí dobrou práci, ale je těžké najít rovnováhu mezi manželem a koučem, protože jsme spolu dennodenně a je to dlouhé," uvedla Na Li, jež se s Rodriguezem domluvila po e-mailech během turnaje v Montrealu a poprvé se s ním setkala tento týden v Cincinnati.

"Byla jsem překvapená, že mi chtěl pomoct. S Justine se jim dařilo, vím, že je velmi dobrý, takže se na spolupráci hodně těším," uvedla Na Li, jež v pondělním finále v Montrealu prohrála s Petrou Kvitovou.

Třicetiletou Číňanku bude nadále na turnajích doprovázet její manžel Ťiang Šan, ale už pouze v roli životního partnera. "Bude to tak lepší pro nás oba. S Carlosovým příchodem bude manžel zase manžel. Už to na mě bylo místy těžké. Někdy jsme hodně tvrdě trénovali a říkala jsem si, 'jsi můj manžel, proč mě tak honíš?' Odváděl dobrou práci, ale nebylo to příliš dobré pro jeho manželku," dodala vítězka pěti turnajů WTA.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...