Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Je to pi*a! Komentátor urážel tenistku Cibulkovou. Dostal výpověď(11/2014)

Z přímých přenosů to nebylo patrné, ale na Facebooku, kde vstupoval pod jménem Giovane De Souza Elber, se do slovenské jedničky nevybíravě a vulgárně navážel. „Talent je to, co nikdy neměla,“ napsal třeba o současné světové jedenáctce.

 

Když Cibulková utrpěla na US Open drtivou prohru s mladičkou Američankou Catherine Bellisovou, Daniš se nepokrytě radoval. „1208. hráčka světa a s Cibulkovou si vytřela pr...l, já padám...“

Neváhal řešit ani soukromí pětadvacetileté hráčky, když tvrdil, že na okruhu ATP „prosouložila své mládí“.

Vrcholem pak bylo Danišovo veřejné sdělení, jak je mu proti srsti, když musí zápasy Cibulkové komentovat. „Je to p..a! Vždyť víš, že ji nemám rád, a ještě k tomu ji dnes musím komentovat,“ citoval Danišovo sdělení web Športky.sk.

Otec tenistky mě uráží, brání se komentátor

Server zdůraznil, že komentátor Daniš veřejně pošpiňuje jméno slovenské hrdinky a je až zarážející, jaké příspěvky zveřejnil na sociální síti. „Já ji (Cibulkovou) neřeším. V televizi si poslechněte, jestli jsem proti ní. Co dělám v soukromí, je moje věc, a co dělám v práci, je věc druhá,“ reagoval na otázky serveru komentátor Slovak Sportu.

„Ale vím, odkud vítr vane. Za vším stojí pan Cibulka, který mě urážel,“ cituje Daniše web Pluska.sk. „Dominika mi je nesympatická od Roland Garros v roce 2013, kde se negativně vyjádřila k tenisovému svazu. Je to pro mě nezajímavý člověk a vyjádřil jsem svůj osobní názor,“ podotkl.

Později však své vyjádření překrucoval. „Na sociální sítě jsem nikdy nic nenapsal. Kdo mě zná, tak ví, že to není můj slovník.“.

Karol Polák: Internet je LSD současnosti

Od Daniše se hned distancovali jeho kolegové z jiných stanic. „Odsuzuji všechno, čím se v těchto dnech proslavil, urazil pozici profesionálního komentátora a netuším, co ho k tomu vedlo. Osobní názor může mít každý občan, komentátor, moderátor či divák, ale jeho pozice mu nedovoluje ho tímto způsobem prezentovat,“ zdůraznil Luboš Hlavena, komentátor a redaktor RTVS.

V podobném duchu se vyjádřil legendární komentátor Karol Polák. „V první řadě by si něco takového neměl dovolit nikdo, ani, s odpuštěním, bezdomovec. Vytrácí se úcta člověka k člověku a je jedno, jestli je to komentátor nebo někdo jiný. Já toho pána neznal - teď je tolik komentátorů a absolventů novinářských škol jako nikdy předtím. Polehčující okolností by mohlo být, že to neřekl do vysílání, ale napsal na internet. To je LSD současnosti. Snese všechno a proto zodpovědnost zůstává na tom, kdo tam přidává obsah,“ uvedl.

Podle páteční zprávy serveru Športky.sk už stanice Slovak Sport.TV oznámila, že s Tomášem Danišem ukončila spolupráci.

                                                                                                         Jiří Jakoubek

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Krystle 21.09.2017 15:08
  I constantly spent my half an hour to read this web site's articles all the time along with a cup of ...

  Číst dále...

   
 • Amanda 19.09.2017 22:36
  Hi there, You have done an excellent job. I will certainly digg it and personally recommend to my ...

  Číst dále...

   
 • Timothy 19.09.2017 02:23
  I see your page needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Berenice 17.09.2017 08:16
  great publish, very informative. I'm wondering why the opposite specialists of this sector do not ...

  Číst dále...

   
 • Adeline 14.09.2017 20:49
  Hi everybody, here every one is sharing these kinds of experience, so it's nice to read this web site ...

  Číst dále...