Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Gajdošovou má zvednout Van Grichen(12/21012)

Slovenská rodačka s australským pasem Jarmila Gajdošová má za sebou smutné životní období. Loni na jaře se po dvou letech manželství rozvedla se Samem Grothem, laborovala se zraněními a od konce dubna vyhrála jen jedno ze 13 utkání, navíc po skreči soupeřky. Před poslední porážkou sezony, kterou utrpěla v září v čínském Guangzhou s hráčkou třetí světové stovky Thajkou Nudnidou Luangnamovou, ji dorazila zpráva o úmrtí její matky.

Od té doby aktuálně až 184. hráčka světa nehrála, nyní už se však připravuje na novou sezonu, ve které se chce vrátit mezi padesát nejlepších tenistek světa. "Blíží se nový rok a nic horšího - než mám teď za sebou - se mi už stát nemůže," řekla pětadvacetiletá Gajdošovová během přípravy v australském resortu Palmer Coolum, kde se na Štědrý den utká v exhibičním zápase se Slovenkou Danielou Hantuchovou.

Zpět na tenisové výslunní má Gajdošové pomoci věhlasný portugalský trenér Antonio Van Grichen[1], který má za sebou už štace s Victorií Azarenkovou, Anou Ivanovičovou či Věrou Zvonarevovou.

"Pokud se mi podaří dostat se zpět do Top 50, tak by to pro mě byl skvělý rok," vyhlásila vítězka dvou turnajů WTA své cíle na rok 2013. "Musím jít po malých krůčcích, pokusím se zlepšovat svou hru i sebevědomí a třeba se vrátím na pozice, na kterých jsem dříve byla," dodala bratislavská rodačka.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...