Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Bartoliová se po krátké spolupráci s Novotnou vrátila k otci(4/2013)

Ačkoli se Bartoliová nechtěla vrátit pod trenérskou taktovku svého otce, dopadlo to jinak. "Poohlížíme se po třetí osobě do našeho týmu. Další kroky se budou odvíjet i od výsledků," řekl deníku L'Équipe Walter Bartoli, který je profesí lékař.

Osmadvacetiletá Bartoliová po krátké spolupráci s Novotnou a Kuczynskou chvíli trénovala ještě s Géraldem Brémondem. Na posledních dvou turnajích v Miami a Monterrey vždy vypadla v prvním kole, předtím v Indian Wells skončila ve 4. kole.

Finalistce Wimbledonu z roku 2007 během experimentů s novým koučem pomáhala a radila i kapitánka fedcupové reprezentace Amélie Mauresmová, díky níž by Bartoliová měla po devíti letech opět hrát za týden i týmovou soutěž. V únoru její comeback zhatila chřipka, nyní však znovu figuruje v nominaci na barážový zápas o udržení ve Světové skupině II proti Kazachstánu.

Svérázný Walter Bartoli svou dceru trénoval od jejích 6 let, nyní se k sobě vrací po pouhé dvouměsíční pauze. "Nemám ve zvyku se vracet, snažím se dívat do budoucna." prohlašovala ještě před třemi týdny Bartoliová. Tátovy trenérské metody však zdá se světové čtrnáctce vyhovují. Zda se Bartoliová rozhodla správně, ukážou následující týdny během turnajů na antuce.

Wimbledonská vítězka Novotná začala trénovat Bartoliovou(3/2013)

Bývalá vynikající česká tenistka Jana Novotná se vydala na trenérskou dráhu. Svěřenkyní wimbledonské vítězky z roku 1998 se stala světová jedenáctka Marion Bartoliová. Francouzská tenistka potvrdila angažování Novotné po postupu do třetího kola na turnaji v Indian Wells. "Rozhodnutí padlo po (únorovém) turnaji v Dubaji," uvedla Bartoliová.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...