Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Jimmy Connors-The Outsider ( 5/2013)

JC-The-Outsider-Book

Connors a Evertová prožili románek v 70. letech a byli ostře sledovaným zlatým tenisovým párem. V roce 1974 oba vyhráli Wimbledon a měli se brát, ale pak náhle z obřadu sešlo. Nikdo tehdy neznal důvody, proč k rozchodu došlo.

Connors ve své knize píše, že mu týden před svatbou Evertová řekla, že je těhotná. "Byl to výsledek mladické vášně. Byl jsem šťastný a připravený přijmout odpovědnost za to, co přijde," píše Connors, kterému tehdy bylo 22 let a Evertové 19.

Pozdější vítězka 18 grandslamových titulů Evertová se ovšem podle Connorse rozhodla, že na potomka není vhodná doba. "Chrissie si usmyslela, že je to špatné načasování, a řekla mi, abych zařídil detaily (potratu)," píše Connors.

"Bylo to strašně bolestivé, ale věděl jsem, že je konec, že se brát nebudeme, protože by to ani pro jednoho z nás nebylo dobré," pokračoval Connors. Rozhodl se, že jsou na svatbu moc mladí, a Evertová tehdy řekla: "Žádný problém. Zítra mám zápas."

Evertová nevěděla, že její bývalá láska odhalí ve své knize intimní části jejich soužití a cítí se dotčená. "Jsem mimořádně zklamaná, že to učinil bez konzultace, protože náš vztah byl citově bolestný. Více to nebudu komentovat," uvedla v prohlášení.

Bývalý první hráč světa a vítěz osmi grandslamových titulů Connors se později oženil s modelkou a dívkou z první strany časopisu Playboy Patti McGuireovou, s níž má syna Bretta a dceru Aubree.

V knize Connors na 401 stranách popisuje, jak ho jeho matka-manažerka Gloria navedla na tenisovou cestu. Odhaluje své sklony k dyslexii, nevěře a hazardu. Obávaný tenisový bouřlivák probírá i komplikované vztahy a rivalitu se svými největšími protivníky - Švédem Björnem Borgem, krajany Arthurem Ashem, Johnem McEnroem a Andrem Agassim či s Argentincem Vitasem Gerulaitisem.

"Jsem zvědavý, jestli mám v osudu tenis i v budoucnu," uzavírá Connors svoji knihu a popichuje fanoušky: "Přiznejte si. Že bystě mě rádi viděli zpátky?"

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...