Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Novak Djokovic - "Serve to Win" (8/2013)

serve to winSvětová tenisová jednička Novak Djokovič v nové knize poodhaluje, co stojí za jeho úspěchy v posledních letech. Podle srbského hráče je to hlavně změna jídelníčku a přechod na bezlepkovou dietu, díky níž získal na kurtech šest z celkově sedmi grandslamových titulů. Kniha s názvem Serve to Win (Podávat na vítězství) vyjde na konci srpna před US Open.

 
Šestadvacetiletý Djokovič přešel na bezlepkovou dietu na konci roku 2010. Cítil se pak lehčí, rychlejší a celkově lépe. Rok nato zažil životní sezónu: posbíral deset titulů a dlouho nenašel přemožitele.

Mnozí fanoušci i soupeři srbského tenistu obdivují pro jeho měkké a ohebné kotníky, díky kterým se dokáže na kurtu dostat i z těch nejzapeklitějších situací.

Djokovič v knize prozradil tipy na správnou výživu a popisuje, jak mu změna stravy pomohla fyzicky i mentálně a hlavně splnit dva dětské sny: vyhrát Wimbledon a stát se nejlepším tenistou na světě.

 

"Mám rád, keď je môj moč trochu farebný," priniesol výňatok z publikácie lídra svetového rebríčka Wall Street Journal. Zverenec Mariána Vajdu okamžite po prebudení vypije veľký pohár vody izbovej teploty. "Druhá vec, ktorú robím, je možno naozaj prekvapivá: zjem dve lyžice medu. Každučký deň."

Dvadsaťšesťročný Belehradčan sa stravuje bez gluténu a v tejto súvislosti napísal: "Moje alergie poľavili, astma zmizla. Po tom, ako som prešiel na nový režim, moje obavy a pochybnosti nahradila sebadôvera. Už takmer tri roky neviem, čo je to chrípka či vážnejšie prechladnutie."

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...