Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Del Potro DC proti Německu hrát nebude. Omluvil se smskou(12/2012)

"Začátkem prosince jsme každému hráči poslali email, ve kterém jsme se jich zeptali, jestli budou pro zápas k dispozici," citovala Jaiteho agentura AFP. "Del Potro neodpověděl, až za dva týdny mi napsal sms zprávu, že hrát nemůže," dodal kapitán s tím, že přesto s bývalou světovou čtyřkou počítá do budoucna.

Čtyřiadvacetiletý Del Potro letos pomohl Argentině v Davisově poháru do semifinále. V zápase s pozdějším vítězem týmové soutěže Českou republikou ale kvůli zranění zápěstí odehrál jen jeden zápas.

První kolo Davisova poháru se v příštím roce bude hrát v tradičním termínu hned týden po Australian Open, tedy 1. až 3. února. Argentinci přivítají Německo v oblíbeném Buenos Aires v tenisové areně Parque Roca, jejíž kouzlo neporazitelnosti domácího výběru zlomili až letos v září čeští tenisté.

Argetinskou jedničkou by tak proti Němcům měl být 12. hráč světa Juan Mónaco. V první světové stovce žebříčku ATP jsou ještě Carlos Berlocq, Leonardo Mayer, Horacio Zeballos, nově Guido Pella a také zkušený David Nalbandian, který však od srpna kvůli zranění nehrál.

Němce v Jižní Americe povede po 10 letech nových trenér - Patricka Kühnena v listopadu nahradil Carsten Arriens. Ten by měl mít k dispozici hned tři tenisty Top 30: Philippa Kohlschreibera, Tommyho Haase a Floriana Mayera.

Německo bude v Jižní Americe prahnout po odvetě, letos rovněž v prvním kole prohráli s Argentinou v domácím prostředí 1-4 a museli do baráže. Mezi elitou se zachránili až těsnou výhrou 3-2 nad Austrálií, byť po sobotní čtyřhře prohrávali 1-2. Rozhodující pátý bod tehdy získal Stebe proti Hewittovi.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...