Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Nová motivace: Pokud Češky potřetí vyhrají Fed Cup, Pála se oblékne za ženu(12/2012)

Praha - Kapitán Petr Pála už dvakrát s tenistkami prohrál sázku a nevadilo by mu, kdyby se tak stalo i do třetice. V tom případě by Petra Kvitová a spol. zkompletovaly příští rok fedcupový hattrick, což by pro Pálu znamenalo, že by případně musel přijít na vyhlášení ankety Sportovec roku v dámských šatech.

Sázku navrhla moderátorka středečního večera[1] Lucie Výborná, protože Pála neladil s Lucií Hradeckou a Andreou Hlaváčkovou. Zatímco hráčky byly v černém, kapitán měl oblek došeda. "Když vyhrajete Fed Cup potřetí, přijdete za rok na vyhlášení oblečen jako hráčky," navrhla Výborná a Pála nezaváhal: "Tu sázku musím přijmout."

Na pódiu si kapitán tenistek prohlížel černé šaty stříbrné deblistky z olympiády v Londýně Hradecké. "Nebyla to možná blbost?" ptal se nahlas. V zákulisí ale ujistil, že sázku opravdu přijal. "Dal[2] jsem na to ruku, takže když na to dojde, tak to budu muset splnit. Ale jestli to máme vyhrát potřetí v řadě, tak s radostí," řekl.

Pála s hráčkami prohrál sázku v minulosti už dvakrát. Po předloňské, vítězství v Brně nad Německem si museli s trenérem Petry Kvitové Davidem Kotyzou nalakovat nehty. "Na červeno-modro," vzpomínal. Minulý rok se v semifinále v Belgii vsadil s Kvitovou, že pokud se Fed Cup vyhraje, založí si Facebook. "Už ho mám," potvrdil.
Pála se sázek nebojí, Navrátil byl od tenistů ušetřen

Sázky se svými svěřenkyněmi bere Pála s nadhledem. "Je potřeba[3] udržet atmosféru, aby byly nějaké motivační prvky a aspoň se člověk zasměje," řekl. Jeho tým, který letos porazil ve finále Srbsko, začne[4] cestu za třetím fedcupovým titulem v Ostravě[5] zápasem s Austrálií, za kterou hraje devátá tenistka světového žebříčku Samantha Stosurová.

České tenistky obsadily v kategorii týmů v letošním ročníku Sportovce roku druhé místo. Předčili je pouze jejich kolegové, kteří po 32 letech ovládli Davisův pohár. Jejich kapitán Jaroslav Navrátil se ale sázky (zatím) v případě obhajoby bát nemusí.

"Chtěli jsme se vsadit při našem prvním postupu do finále Davis Cupu 2009, že kapitánovi v případě výhry ostříháme jeho deku, jak nazýváme jeho vlasy. Bránil se ale zuby nehty a letos jsme mu to odpustili," smál se Radek Štěpánek.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...