Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
 • Chyba při nahrávání kanálu

Z rozhovoru s T.Berdychem 1/2013

Tomáš Berdych hrál na turnaji ATP 250 v Čennaí už v roce 2011. Tehdy prohrál v semifinále se Švýcarem Wawrinkou. Letos se rozhodl si cestu do Indie zopakovat, už ve svém druhém vystoupení - čtvrtfinálovém - ale nebyl ve své kůži a s 80. hráčem světa Robertem Bautistou-Agutem ze Španělska nečekaně padl.

Sedmadvacetiletý rodák z Valašského Meziříčí s odstupem několika dnů v rozhovoru pro Český rozhlas přiznal, že rozhodnutí hrát v Čennaí nebylo šťastné, respektive bylo chybné.

"Já už bych tam nechtěl! Nebylo to asi úplně nejšťastnější rozhodnutí to tam (do harmonogramu kalendáře turnajů) dát, ale člověk se musí poučit i z chyb. Složité je to v tom, že podmínky jsou tam hrozně těžké, je tam strašné vlhko, vedro, dusno a já, který jsem náročný na jídlo a na to, co potřebuji kolem, tak jsem tam s tím měl strašný problém," řekl Berdych Českému rozhlasu.

"Dohrával jsem zápas a říkal jsem klukům, že jsem se tak blbě nikdy necítil. Říkám: 'Nevím, co je! Motá se mi hlava!' Když jsme to pak zpětně řešili, tak nám více méně došlo, že jsem neměl mít ani z čeho nějakou energii. Takže to byl fakt boj, víc než aby člověk odehrál nějaký dobrý turnaj. Byl to spíš boj sám se sebou než s jedním nebo druhým soupeřem," vysvětloval.

"Ale zase nechci, ať to vyzní, že si člověk na něco stěžuje, protože má vždycky volbu výběru naplánovat si program sám. Tak to na světě chodí, že nejsou všechny země stejné," dodal šestý hráč světa, který zítra v Melbourne zahájí Australian Open duelem s Američanem Michaelem Russellem.

 • Dewayne 17.11.2017 08:08
  Pyszne przepisy kulinarne my homepage ... zupa cebulowa: https://is.gd/3dvJR3

  Číst dále...

   
 • Samantha 15.11.2017 08:41
  I have checked your website and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in ...

  Číst dále...

   
 • Darin 31.10.2017 09:14
  Poker and trading possess laws that are similar. However, it does not signify that you are going ...

  Číst dále...

   
 • Joanna 23.10.2017 07:17
  I think your blog needs some fresh content. Writing manually takes a lot of time, but there is tool for ...

  Číst dále...

   
 • Jed 15.10.2017 14:39
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Číst dále...